Annika Hedeblom 
Arkitekt SAR/MSA – Ägare
0707-20 21 11
annika@kakaarkitekter.se
Elin Orstadius
Arkitekt SAR / MSA
0727-52 56 71
elin@kakaarkitekter.se

Helena Brandenborg Lundgren
Ekonomiansvarig

helena@kakaarkitekter.se

Johanna Alveros
Arkitekt MAA
0734-02 01 33
johanna@kakaarkitekter.se;

Kaisa Riisager
Praktikant
0701-44 10 88
kaisa@kakaarkitekter.se

Robin Mohlén
Byggnadsingenjör
0735-04 85 12
robin@kakaarkitekter.se

Sanna Johnels
Arkitekt SAR/MSA
0732-39 51 69
sanna@kakaarkitekter.se

Anton Samsson Löfving 
Arkitekt SAR/MSA
0701-40 14 05
anton@kakaarkitekter.se

Ellinor Eskilsson
Arkitekt SAR / MSA
0762-65 11 86
ellinor@kakaarkitekter.se

Jerry Jansson
Byggnadsingenjör
0706-55 63 68
jerry@kakaarkitekter.se

Jonathan Bell
Byggnadsingenjör
0735-03 61 59
jonathan@kakaarkitekter.se

Linnea Persson
Inredningsarkitekt MSA
Föräldraledig

Sandra Baumann
Arkitekt SAR/MSA
Tjänstledig

Sarah  Bernehagen
Inredningsarkitekt SIR/MSA
0763-16 67 72
sarah@kakaarkitekter.se

Bodil Perneborn
Arkitekt SAR/MSA
Inredningsarkitekt SIR/MSA
0762-95 22 80
bodil@kakaarkitekter.se

EvaCarin Mattsson
Operativ chef
0706-53 04 18
evacarin@kakaarkitekter.se

Johan Ranch
Arkitekt SAR/MSA
0722-52 07 59
johan@kakaarkitekter.se

Karin Skoglund 
Arkitekt SAR/MSA Ägare
Inredningsarkitekt SIR/MSA

0705-17 60 29
karin@kakaarkitekter.se

Nina Åström
Arkitekt SAR/MSA
0727-52 56 70
nina@kakaarkitekter.se

Sanita Masic
Arkitekt SAR/MSA
Inredningsarkitekt SIR/MSA
0704-09 64 48
sanita@kakaarkitekter.se

Sofia Berntson
CAD/BIM projektör
0735-031761
sofia@kakaarkitekter.se

Annika Hedeblom
Arkitekt SAR/MSA – Ägare
0707-20 21 11
annika@kakaarkitekter.se

Anton Samsson Löfving
Arkitekt SAR/MSA
0701-40 14 05
anton@kakaarkitekter.se

Bodil Perneborn
Arkitekt SAR/MSA
Inredningsarkitekt SIR/MSA
0762-95 22 80
bodil@kakaarkitekter.se

Elin Orstadius
Arkitekt SAR / MSA
0727-52 56 71
elin@kakaarkitekter.se

Ellinor Eskilsson
Arkitekt SAR / MSA
0762-65 11 86
ellinor@kakaarkitekter.se

EvaCarin Mattsson
Operativ chef
0706-53 04 18
evacarin@kakaarkitekter.se

Helena Brandenborg Lundgren
Ekonomiansvarig

helena@kakaarkitekter.se

Jerry Jansson
Byggnadsingenjör
0706-55 63 68
jerry@kakaarkitekter.se

Johan Ranch
Arkitekt SAR/MSA
0722-52 07 59
johan@kakaarkitekter.se

Johanna Alveros
Arkitekt MAA
0734-02 01 33
johanna@kakaarkitekter.se

Jonathan Bell
Byggnadsingenjör
0735-03 61 59
jonathan@kakaarkitekter.se

Karin Skoglund 
Arkitekt SAR/MSA Ägare
Inredningsarkitekt SIR/MSA

0705-17 60 29
karin@kakaarkitekter.se

Kaisa Riisager
Praktikant
0701-44 10 88
kaisa@kakaarkitekter.se

Linnea Persson
Inredningsarkitekt MSA
Föräldraledig

Nina Åström
Arkitekt SAR/MSA
0727-52 56 70
nina@kakaarkitekter.se

Robin Mohlén
Byggnadsingenjör
0735-04 85 12
robin@kakaarkitekter.se

Sandra Baumann
Arkitekt SAR/MSA
Tjänstledig

Sanita Masic
Arkitekt SAR/MSA
Inredningsarkitekt SIR/MSA
0704-09 64 48
sanita@kakaarkitekter.se

Sanna Johnels
Arkitekt SAR/MSA
0732-39 51 69
sanna@kakaarkitekter.se

Sarah Bernehagen 
Inredningsarkitekt SIR/MSA
0763-16 67 72
sarah@kakaarkitekter.se

Sofia Berntson
CAD/BIM projektör
0735-031 761
sofia@kakaarkitekter.se

För produktvisningar inredning kontakta Sarah
För produktvisningar arkitektur kontakta Ellinor

Vill du bli en Kaka?

Skicka portfolio och CV till hej@kakaarkitekter.se