”Vi tror på ett samhälle där vi mår bra av att vara tillsammans”


Alexandra Clason
Arkitekt SAR/MSA
0736-44 34 05
alexandra@kakaarkitekter.se

Bodil Perneborn
Arkitekt SAR/MSA
0762-95 22 80
bodil@kakaarkitekter.se

Fritzi von Meissner
Arkitekt MSA
0737-32 16 74
fritzi@kakaarkitekter.se

Lilly Kihlbom
Inredare
0763-92 00 03
lilly@kakaarkitekter.se

Marcus Blomqvist
Arkitekt SAR/MSA
0761-28 83 42
marcus@kakaarkitekter.se

Sandra Baumann
Arkitekt MSA
0737-16 20 25
sandra@kakaarkitekter.se

Anna Risell
Arkitekt SAR/MSA
0763-16 67 72
anna@kakaarkitekter.se

Damiano Maurizi
Arkitekt
0739-96 36 84
damiano@kakaarkitekter.se

Karin Skoglund – Ägare
Arkitekt SAR/MSA
0705-17 60 29
karin@kakaarkitekter.se

Linda Hutchins
Arkitekt SAR/MSA
0704-56 05 75
linda@kakaarkitekter.se

My Kröjer Lindqvist
Arkitekt MSA
0737-58 37 52
my@kakaarkitekter.se

Sara Hvass
Arkitekt MSA
0703-70 81 79
sara@kakaarkitekter.se

Annika Hedeblom – Ägare
Arkitekt SAR/MSA
0707-20 21 11
annika@kakaarkitekter.se

Fredrik Zanichelli
Arkitekt MSA
0705-77 01 74
fredrik@kakaarkitekter.se

Laura Beltran
Arkitekt
0769-20 64 06
laura@kakaarkitekter.se

Linnea Persson
Inredningsarkitekt MSA
0730-89 19 88
linnea@kakaarkitekter.se

Peter Gehrman
Inredningsarkitekt
0738-37 40 39
peter@kakaarkitekter.se


För produktvisningar kontakta Linnea

 

Vill du bli en kaka?

Skicka portfolio och CV till

hej@kakaarkitekter.se

 

 

© KAKA ARKITEKTER / Chalmersgatan 1 / 411 35 Göteborghej@kakaarkitekter.se